LIV

Design by Linda Vrňakova

Design by Linda Vrňáková

EN

"LIV JE ZNAČKA, KTERÁ VZNIKLA SE ZÁMĚREM JÍT SI ZA SVÝM SNEM."

 

Značka LIV nestojí pouze za mnou, ale i za mými přáteli. Logo se začalo rodit v mojí hlavě již během prvních let studií designu. Definitivní podobu mu po několikaměsíční evoluci vdechla moje spolužačka a spolutvůrkyně celé LIV grafiky Martina Cejpová. Petr Vyšohlíd dává LIV její osobitost a charakteristickou náladu prostřednictvím nádherných videí a fotografií. 

LIV NOW

Během hledání originálního čalounění k sedačce ze staré vany jsem měla to štěstí, že jsem narazila na míčky určené k fyzioterapeutické metodě míčkování (více v sekci UNIKÁTNOST). 

Mám radost, že se mi díky tomu povedlo  vytvořit designové předměty dle mých představ, které mohou zároveň ulevit unavenému tělu, ovlivněnému stresem a tempem současné turbulentní doby.

Mým cílem nebylo vytvořit čtecí nebo televizní křeslo či lehátko. Ale vytvořit prostředky k opravdovému odpočinku. Abychom si našli chvilku pro sebe, lehli si nebo sedli a JEN vnímali, jak nám míčky masírují tělo, a to se jejich vlivem uvolňuje a opouští stav napětí. Abychom na chvilku relaxovali a nic jiného nedělali.

 

LIV reprezentuje nábytek čistého severského stylu, který kromě jednoduchosti, funkčnosti a jakéhosi prvku zábavy či uvolnění, přináší příběh a pozitivní vliv na lidské tělo. 

VŠECHNY PRODUKTY JSOU VYROBENÉ V ČESKÉ REPUBLICE. VŠECHNY POUŽITÉ MATERIÁLY POCHÁZÍ Z EVROPY.