LIV DESIGN

Design by Linda Vrňáková

Design by Linda Vrňáková

egremi

Relaxační lehátko

 

Relaxační lehátko EGREMI, inspirované Řeckou přírodní krásou, má konstrukci vyrobenou z ohýbané překližky, potah je vyplněný masážními míčky.

Myšlenkami se vracím na místo plné barev, vůně, chuti, snů a okamžiků zapomnění na běžné dny. Každý takové místo určitě zná. Místo, kde se cítíme být sámi sebou.

Možná Vám EGREMI toto dopřeje i v každodenním životě..., chvilku vědomého odpočinku, zapomnění a čas na snění... V mírném pohybu pružného materiálu, díky míčkům, které vás příjemně masírují po celém těle, se vám snáze podaří uvolnit. V tomto lehátku dopřejete vašemu tělu a především vašim nohám příjemný pocit lehkosti.

Potah je upevněn ke konstrukci lehátka pomocí magnetů, které jsou jak funkčním a elegantním řešením, tak i disponují blahodárnými účinky, které využívali lidé již v dobách řeckých léčitelů.

Masážní míčky v kombinaci s magnety léčí klouby, otoky, pomáhají uvolnit svalové křeče. Jsou protizánětlivé, hojivé, rozšiřují krevní cévy a také podporují klidný spánek, celkovou regeneraci a stabilitu imunitního systému. Tím výrazně přispívají ke zlepšení celkového zdravotního stavu.

Lehátko je ve středu spojeno klínem, který lze snadno vysunout a tím jej rozložit na dvě části pro lepší manipulaci a skladnost.

 

Rozměry:

výška středu (meřeno od země)- 50cm ( tento rozměr lze dle Vaší potřeby upravit)

šířka- 65 cm

celková délka - 180 cm

délka ležící plochy- 200 cm