LIV

Design by Linda Vrňakova

Design by Linda Vrňáková

en

SWINGY

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU

 

 

 

péče:

 

      kůže

         Kožené části jsou z vepřové usně naimpregnované včelím voskem, proto k dalšímu ošetření doporučuji rovněž včelí vosk. Dbejte              však na to, aby se vosk nedostal na látku. Předejít tomu můžete oblepením kožených částí krepovou páskou. Kožené díly mohou              přesto barvit. Případné obarvení materiálu lze odstranit jelením či žlučovým mýdlem. Varianta s použitím umělé kůže speciální                  ošetření nevyžaduje.

      dřevo

         K ošetření dřevěných dílů doporučuji použít lněnou fermež. Můžete je samozře- jmě ošetřit i jiným ochranným prostředkem na                  dřevo. Dbejte na to, aby drážky rozpěrných tyčí, určených pro nasunutí na lana, zůstaly bez jakéhokoliv ošetření. V opačném                    případě může dojít k oděru, nebo znečištění lan při následném používání. Tato místa zalepte krepovou páskou a natírejte dřevěné            tyče obvzláště opatrně.

     čištění

        Při polití nebo znečištění použijte hadřík. Suché čištění: křeslo s přírodní kůží čistěte pouze lokálně, v žádném případě jej neperte!           Umělá kůže může být praná na šetrném programu 30 ° C, odstředěno maximálně na 800 otáčkách. Lana lze prát na stejném                     programu v ochranné bavlněné látce. Doporučuji prací prášek bez bělidel a zjasňovačů, nepouživejte změkčovadlo. Sušení: Křeslo           nesušte v sušičce. Vysušte jej v suchém a teplém prostředí.

 

      JAK INSTALOVAT LANA PO ČIŠTĚNÍ

        Lana jsou vyrobena z bavlny, proto je nedoporučuji umývat pracím práškem s obsahem bělidla. Po vyprání lano nabobtná a nebude         snadné jej nasadit do rozpěrné tyče. Doporučuji obalit lana na jejich koncích obyčejnou lepící páskou, aby se změnšil jejich průměr           a poté je vytáhnout. Pak se budou skrz otvory dostávat mnohem snadněji.

 

     VAROVÁNÍ:

       Křeslo je při prvním použití velice flexibilní, jelikož bavlněná lana nejsou "napnuta" na konečnou délku.                                         Po čase se délka lan ustálí a křeslo už nebude pružit.