LIV

Design by Linda Vrňakova

Design by Linda Vrňáková

EN

UNIKÁTNOST

Jedinečnost produků značky LIV vznikla momentem vyplnění povrchových látek speciálními míčky určenými k tzv. MÍČKOVÁNÍ.

Jde o pomocnou fyzioterapeutickou techniku jejíž autorkou je česká fyzioterapeutka Zdena Jebavá. Masáž PUR-pěnovými míčky pomáhá především astmatikům. Lze jí však také využít na uvolnění svalů hrudníku, zad a dalších svalových partií. Využití této metody se z dětské pneumologie rozšířilo dále do fyzioterapie, ortopedie, neurologie a jiných odvětví. Technika míčkování využívá komprese akupresurních bodů.

MÍČKOVÁNÍ ZLEPŠUJE CELKOVOU KONDICI.

Jedním z dlouhodobých cílů značky LIV je zkoumat a potvrdit pozitivní vliv "míčkových" produktů na kondici jejich uživatelů. I proto se snažíme se zakladatelkou metody paní Zdenou Jebavou spolupracovat a její objev s pokorou šířit dále. Není totiž krásnější pocit než vytvořit něco, co doplňuje interiér, slouží pohodlí a zároveň může pomoct k celkovému zlepšení kvality života.

Dalším elementem, který může kladně působit na lidské tělo a který využíváme v produktech LIV, je MAGNET. 

Léčebné účinky magnetu jsou známé celá staletí. Již staří Etruskové a Číňané znali léčebnou moc kamene zvaného magnetit. Jméno kamene bylo odvozeno od řeckého města Magnézia, kde se hornina v syrovém stavu těžila. Je dochováno, že i Hippokrates využíval metody přikládání magnetitu pro léčbu bolestivých stavů, hojení ran a otocích kloubů. Magnetoterapeutické účinky se využívají například pro regeneraci buněk, relaxaci nebo při léčbě zánětů. 

Prozatím jediným produktem značky LIV, do kterého byly magnety itegrovány, je EGREMI.

2017_10_01-15_24_52-Edit.jpg